Tuzla Notere Tercüman

Tuzla, gerek gemicilik alanında gerekse de ticari olarak bir hayli yoğun çalışan bir bölgedir. Tuzla notere tercüman talepleri şirket işlemleri ve vekalet verilirken gereksinim olur. Tuzla bölgesinde tercüman sağladığımız noterlikler şunlardır.

  1. Kartal 10. Noterliği
  2. Kartal 20. Noterliği
  3. Kartal 12. Noterliği
  4. Kartal 19. Noterliği

Tuzla’da noterlerde tercümanlar genelde şu alanlarda sizlere yardımcı olurlar.

  • Vekalet işlemleri
  • Temsil yetkisi
  • Bayilik ve şirket kuruluş ortaklık işlemleri
  • Miras
  • Alım satım işlemleri

gibi bir çok alanda Tuzla noterlerinde tercüman gereksinimi olur. Sözlü yani yeminli tercümanlar ihtiyacınız olan güne ve saate göre tarafımızca planlanarak sizlere hizmet verilir. Tuzla’da noterlerde yeminli tercüman ücretleri ise şöyle belirlenir. İşin yeri, konusu, süreceği zaman dili ve dilin hangi dil olduğu gibi konulara bakılarak notere tercüman fiyatı belirlenir.

Tuzla’da Noter Tasdiki Gereken Belgelerin Tercümesi

“Tercüme Ofisi” sadece yeminli tercüman sizlere sağlamakla kalmayıp yazılı alanda da sizlere hizmet vermektedir. Hangi belge veya evrakın tercümesine ihtiyacınız olursa olsun 160 dilde tercüme ve sonrasında noter onayı sağlamaktayız. Noter onaylı evrak tercümeleri veya noterlere Tuzla’da çevirmen ihtiyaçlarınız için dil fark etmeksizin ofisimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Tuzla Notere Tercüman Tuzla'da bulunan noterlere yeminli tercüman hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.