Ümraniye Tercüme Bürosu

Ümraniye son dönemde yapılan yatırımlarla Anadolu yakasının gözde semtlerinden biri haline geldi. Gerek ticari yatırımlar gerek büyük kurum ve kuruluşların bu bölgeye gelmesi çeviri ihtiyaçlarını da artırdı. Bu konuda 10 yılı aşkın deneyimi olan Tercüme Ofisi’miz hizmeti ayağınıza getirmek için harekete geçti. Gerek şirketlere gerekse de şahıslara Almanca, İngilizce, Fransızca, Arapça, İtalyanca, Çince, Japonca tercüme hizmetleri başta olmak üzere 120'yi aşkın dilde Ümraniye tercüme bürosu olarak yeminli tercüman imzalı, noter onaylı veya apostilli olarak çeviri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sabıka Kaydı Tercümesine acil ihtiyacım var nasıl yapabilirim?

Ümraniye tercüme büromuzda hem sizlere daha yakın olmak hem de her türlü çeviri isteklerinizi hızlıca karşılamak için bir çok teknolojik yöntem ve direkt müdahalelerle sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Sabıka kaydı gibi evrak tercümelerinde 30 dakika içinde tercüme işlemi yapılarak noter ve apostil işlemlerine geçilmektedir.

İnternet sitemiz üzerinden çeviri

İnternet üzerinden tercüme bu isim genelde online çeviri olarak ülkemizde kullanıla gelmiştir. İnternet sitemize giriyorsunuz elinizdeki doküman ister pdf, ister resim (jpeg, gif) exel, word vs. olarak sistemimize yüklediğinizde sistemde sizleri yönlendirerek tercüme talebinde bulunabilirsiniz. Tercüme, yeminli, profesyonel, acil, standart, içeriğe göre teknik medikal gibi seçenekleri seçebilirken kaynak ve hedef dile göre de sistem sizlere otomatik olarak bir ücretlendirme sunacaktır. Tercüme fiyatını aldıktan sonra eft, havale, ptt, kredi kartı gibi bir çok ödeme yöntemi ile sizlere yardımcı olmaya ve hızlıca destek vermeye devam ediyoruz. Online çeviride tercüme bürosu ve mesai kavramı olmadan kredi kartınızla hızlı bir şekilde 24 saat dilimi içnde dilediğiniz vakitte internete bağlanarak Ümraniye'de tercüme desteği alabilirsiniz.

E-Posta ile Hizmet Alabilir miyim?

Çeviri yaptırmak istiyorsunuz ama bunun için fazla zaman kaybı istemiyorsunuz. O zaman bizlere çevirisi istediğiniz dokümanı mail yolu ile iletiyorsunuz. Bizlerde 5 dakika içinde tercüme fiyatı teklifi vererek sizlerden gelen değerli onayla çevirinizi istediğiniz zamana yetiştirmek için hemen göreve başlıyoruz.

Yoldayım Çeviri Yaptırmak İstiyorum

Ofis de değilsiniz dışarda işleriniz var ama bir yandan da çeviri yaptırmak istiyorsunuz. Tercüme evrakınız yanında elinizde hemen elinizdeki telefon veya ipad gibi teknolojik cihazlarla çeviriyi bizlere mail veya whatsapp ile ulaştırmanız yeterli. Özellikle whatsapp üzerinden telefonumuza düşen tercüme istekleri 5 dakika içinde cevaplandırılmak ta ve sizlerden gelen onay sonrası tercüme işlemi başlamaktadır.

Sitemizdeki Sohbet Sekmesinden Tercüme Desteği

Çeviri yaptıracaksınız ama aklınızda bazı sorular var sitemize girdiniz canlı destek hattımızdan müşteri danışmanlarımız ile görüşerek tercüme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Buradan da evrak veya doküman gönderimi yaparak çeviri fiyatı tercüme süresi bilgisi alabilirsiniz.

Telefon ile tercüme desteği alma

Tercüme yaptırmak istiyorsunuz. Hem fiyatları öğrenmek hem zaman bilgisi almak için çaba içerisindesiniz. İster sabit hatlarımızdan ister cep telefonumuzdan bizlere ulaşın sizlere elinizdeki evraka göre hem tercüme desteği hem de diğer bilgilerle alakalı bilgilendirme yapalım.

Tercüme Ödemesini Havale ile yapmak

Tercüme için gerekli girişimleri yaptınız iş için onay alındı sıra geldi ödemeye. İnternet veya cep telefon üzerinden hesabımıza havale ile ödeme yapabilirsiniz.

EFT ile çeviri ücreti ödemek

Havale aynı bankadaki hesaplar arasında olduğundan EFT yapmak için bizden hesap bilgilerimizi talep edebilir veya sitemizdeki hesaplara ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınızı kullanarak ödeme yapmak: Sitemize girerek kredi kartı bilgilerinizle güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Ptt üzerinden ödeme yapmak

İnternet imkanınız yok o zaman en yakın postane şubesine giderekte hesap numaramıza ödeme yapabilirsiniz.

Çevirim yeminli tercüman imzalı olmalı

Tercümede onay olarak birkaç farklı yöntem vardır. Bunlardan ilki çeviriyi yapan tercüman ve tercüme bürosunun onaylı imzalı olarak tercümeyi teslim etmesidir.

Tercüme için noter talebim var

Çeviri yapıldı yeminli çevirmen imzaladı kaşelendi. Tercümeyi vereceğiniz kurum noter onayı istiyor. O zaman Tercüme noter için hazırlanır ve onay sonrası size teslim edilir. Noter onayı ayrıca ücrete tabidir. Sayfa başı 80 TL’den başlayan ücretler mevcuttur.

Çeviriyi yurt dışında kullanacağım apostil gerekli

Tercüme yeminli, noterli yapıldı üstüne hangi ülkede kullanılacaksa birde apostil alınması gerekebilir. Bu durumlarda da ofisimiz sizlere destek vermektedir. Kaymakamlık veya valilikten evraklarınıza apostil alınarak sizlere teslim yapılmaktadır.

Ümraniye Tercüme Bürosu Ümraniye Tercüme Bürosu olarak Almanca Tercüme, İngilizce, Arapça, Fransızca, İtalyanca ve diğer tüm dillerde tercüme desteği için lütfen bize ulaşın. Ümraniye'de yeminli tercüme bürosu arıyorsanız adresiniz burası.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.