Zeynep Kamil Tercüme Bürosu

Üsküdar ilçemizin en şirin mahallelerinden biri olan Zeynep Kamil’de yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz. Zeynep Kamil adı çocuk doğum hastanesi adı ile tanınmış ve herkesçe bilinir bir isim olmuştur. Zeynep Kamil tercüme bürosu olarak tercüme konusunda tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Hizmetlerimizden ve çalışma şeklimizden aşağıda kısaca bahsettik. Makalenin devamını okuyarak aradığınız sorunların cevaplarını bulabilirsiniz.

Zeynep Kamilde Hastaneye İngilizce Tercüman

Zeynep Kamil hastanesi ile ön plana çıkmış bir mahalledir. Bu anlamda hastaneye tercüman ve hastane ile ilgili medikal ve tıbbi tercüme alanlarında da hizmet tarafımızca verilmektedir.

Zeynep Kamil’de Notere Arapça Tercüman

Zeynep Kamil aynı zamanda firmalar ile kucaklaşan bir yerdir. Bu anlamda noterlerde özellikle yabancılara vekalet ve satış işlemlerinde tercüman gereksinimi bir hayli fazladır. Bundan dolayı noterlere tercüman istekleriniz Arapça veya farklı dilde tarafımızca karşılanmaktadır.

Zeynep Kamil’de Belgelerimi İngilizce’ye Tercüme Ettirebilir Miyim?

Zeynep Kamilde yeminli tercüme hizmeti veren büromuz sizlerden gelen tüm evrak, belge, sözleşme vb. yazılı tercümelerde ister yeminli tercüme isterseniz de noter tasdikli çeviri hizmeti sunmaktadır. Eğer noter sonrası apostil talebiniz olursa oda tarafımızca kaymakamlık ve valilikler nezdinde tarafımızca alınmaktadır.

Zeynep Kamil’de Çeviri Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Aşağıda ki iletişim kanallarını kullanarak bizden günün her saati hafta sonu da dahil olmak üzere bizden çeviri hizmeti alabilirsiniz.

 • Sitemizi girerek mail atarak
 • Dosya yükleyerek online teklif alabilir ödeme yapıp çeviriyi başlatabilirsiniz.
 • Hızlı teklif al bölümünden dosya gönderebilir
 • Whatsapp ile belge gönderebilir
 • Sitemizdeki canlı destekten dosya paylaşabilir
 • Telefonda bilgi alabilirsiniz.
 • Kargo ile dosya göndererek çeviri hizmeti alabilirsiniz.

Çeviri Hizmeti Aldım Ödemeyi Nasıl Yapacağım?

Tercüme hizmetini almak için ofisimize gelmenize gerek olmadığı gibi ödeme konusunda da size farklı alternatifler sunuyoruz. Aşağıdaki yöntemlerle bize aldığınız hizmetin ödemesini yapabilirsiniz.

 • EFT
 • Havale
 • Kredi Kartı
 • PTT ile

ödeme yapabilirsiniz. Hem tercüme hem ödeme ile ilgili ayrıntılı bilgi için ofisimize ulaşmanız yeterlidir. Üsküdar tercüme bürosu olarak sizlere daha kaliteli hizmet için hep yanınızdayız.

Zeynep Kamil Tercüme Bürosu Üsküdar Zeynep Kamil Tercüme Bürosu hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize Almanca, İngilizce ve Fransızca başta olmak üzere tam 160 dilde tercüme hizmeti veriyoruz. Yeminli veya noter onaylı tercüme için lütfen bağlantıya geçiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.