Balmumcu Tercüme Bürosu

Balmumcu Avrupa Yakasının merkezi noktalarından bir tanesidir. Balmumcuda bir çok firma yerleşmiş ve burada ciddi bir iş gücü oluşmuştur. Bizlerde bu firmaların bir kolu olarak özellikle tercüme gereksinimi noktasında Balmumcu tercüme bürosu olarak şahıslar ve firmalara hizmet vermekteyiz.

Balmumcuda Tercüme Hizmeti

Evinizdesiniz veya iş yerinizde yada yolda hiç fark etmez. İnternete bağlandığınız her yerden bizlerden tercüme desteği alabilirsiniz. Tercüme hizmeti almak için;

 1. www.tercumeofisi.com adresine girin
 2. Dosya yükleyin veya metin girin
 3. Dil ve uzmanlık seçiniz
 4. Yemin veya noter apostil onayları varsa belirtiniz.
 5. Özel notlarınızı yazın
 6. Ödeme yapınız (EFT, Havale veya Kredi Kartı)

çeviri başlasın istediğiniz zaman diliminde ister mail ister kargo ile adresinize gelsin.

Balmumcuda Yeminli Transkript Tercüme

Balmumcu'da firmalar veya şahıslara her türlü tercüme hizmeti vermekteyiz. Transkriptinizin istediğiniz dile yeminli tercümesi Balmumcu büromuzda tarafımızca yapılmaktadır. Transkript tercümelerinde ofisimizden tüm dillerde destek alabilirsiniz.

Balmumcuda Noter Onaylı Diploma Tercüme

Yeminli çeviriden sonraki aşama noter onaylı tercümedir. Evrakınızı teslim edeceğiniz kurum zaman zaman yeminli veya noterli talepleri olabilir. Bu durumda dil fark etmeksizin Balmumcu tercüme ofisi olarak sizlere diploma tercümesinde noter onaylı hizmet sağlamaktayız. Noter onayların da tercüme dışında notere ücret ödenir.

 1. Sayfa başı
 2. Karakter sayısı
 3. Satır sayısına bakılarak noter ücreti belirlenir.

Yurt Dışı Evraklarınıza Apostil Desteği

Eğer diploma, transkript, vekalet, şirket evrakları vb. dokümanlarınızı yurt dışında kullanacaksanız tercüme, noter sonrasında apostil almanız gerekir. Bu aşamalar tamamlanmadan işlemi sonlandıramazsınız. Balmumcu tercüme ofisimiz sizlere bu aşamada da Kaymakamlık ve Valilik olarak hizmet vermektedir. Tercüme büromuzda tüm dillerde hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Balmumcuda Ofisimizden Tercüman Hizmeti

Balmumcu tercüme büromuzdan ayrıca yazılı evrak tercümesi sözlü tercüme hizmeti de alabilirsiniz.

 • Notere tercüman
 • Tapuya
 • Hastaneye
 • İş toplantılarına

bu alanda uzman tercümanlardan sözlü ve simültane tercüme hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca ofisimizden çapraz tercüme desteği de alabilirsiniz. Beşiktaş tercüme bürosu olarak sizlere yeminliden noterliye kadar tüm alanlarda çeviri hizmeti sunmaktayız.

Balmumcu Tercüme Bürosu Balmumcu tercüme bürosu olarak tüm evraklarınıza yeminli, noterli ve apostil onaylı çeviri hizmeti vermekteyiz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.