Çamlıca Tercüme Bürosu

Üsküdar Çamlıca’da Yeminli Tercüme Ofisi

İstanbul’un en güzel yerlerinden Çamlıca’da yer alan ofisimizle bu bölgede bulunan şirket, ve şahıslara 120 dilde tercüme desteği vermeye devam ediyoruz. Çamlıca çeviri ofisimizde yeminli tercümeden, noter tasdikli çeviriye ve apostil istenirse konsolosluk tercümeleri de tarafımızca yapılmaktadır.

Çamlıca’da Şirket Evrakları Yeminli Tercüme

Çamlıca tercüme büromuzda yeminli tercüme gereksinimiz hangi dilde olursa olsun tarafımızca karşılanmaktadır. Şirket evrakları tercümeleri tercümanlarımız tarafından yapılır. Ardından imzalanır ve bu çevirilerin doğruluğunu kabul ederek imza atılan tercümeye yeminli tercüme denilir.

Çamlıca’da Çince Çeviri ve Noter Yapan Tercüme Bürosu

Sizin isteklerinize her alanda cevap vermeye çalışan ofisimiz Çamlıca bölgesinde diyelimki Çince noter onaylı tercümeye ihtiyacınız oldu. Yapmanız gereken ofisimize ulaşmak ve sonrasında noter onaylı çeviri keyfini yaşamak. Proje ekibimiz siz bize ulaştıktan sonra tercüme ücreti, noter fiyatları hakkında sizi bilgilendirerek tercümeniz tamamlanarak tarafınıza teslim edilir.

Üsküdar Çamlıca'da Apostil ve Konsolosluk Onayları Nereden Alınır?

Tercümede iki onaydan biri apostil diğeri konsolosluk onayıdır. Yeminli ve noter tasdikli dışında. Evraklarınıza tercüme öncesi kaymakamlık ve valilikten onay alabileceğiniz gibi tercüme sonrası da eğer yurt dışında kullanacaksanız yine aynı makamlardan hizmet alabilirsiniz. Konsolosluk onayı ise apostilin üzerinde elçiliklerden alınan bir onaydır. Bunun için tercüme sonrası konsolosluklardan randevu alarak sayfa başı belli bir ücret ödeyerek hizmet alabilirsiniz.

Üsküdar Çamlıca'da Online Yeminli ve Noterli Tercüman Hizmeti

İlçemizde sizlere evinizden iş yerinizden çıkmadan online olarak istediğiniz dile sitemize girerek yeminli tercümeveya noter onaylı tercüme talebinde bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken 30 saniye ayırıp sitemize girerek çeviri yapılacak evrakı yüklemek ve hedef dili seçerek Çamlıca'da yeminli tercüme yada Çamlıca'da noter onaylı tercüme seçeneklerini seçerek ödeme ile EFT, Havale ve Kredi Kartı tercümenizi başlatmak olacaktır. Mesai yok zaman kısıtlaması yok.

Çamlıca’da Evrak Tercüme Ücretleri

Çamlıca tercüme ofisinden ister evrak ister sözleşme ister belge, doküman her türlü çeviri desteği alabilirsiniz. Evraklarda tercüme ücretleri sayfa başı olarak belirlenir. Evrak çeşitleri ise örnek vermek gerekirse şunlardır.

 • Pasaport
 • Vekaletname
 • Transkript
 • Diploma
 • Tapu
 • Banka Cüzdanı
 • Sabıka Kaydı
 • Nüfus Kayıt Örneği

gibi evraklar genel olarak sayfa başı olarak fiyatlandırılır. Tercüme ücretleri dile göre değişmektedir. Fiyatlar için proje ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Çamlıca’da Notere Yeminli Tercüman

Çamlıca’da noterde vekalet veya satış her hangi bir işleminiz var. Bunun için yeminli tercüman gerekli. İster İngilizce, Almanca, Korece, Farsça, Arapça hangi dil olursa olsun bize ulaşmanız durumunda tercüman ayarlaması tarafımızca yapılır ve talep ettiğiniz noterde işleminizi gerçekleştirirsiniz.

Çamlıca Büromuzdan Hizmet Almanın Yolları

Çeviri ihtiyacınız oldu. Ofisimizden nasıl destek alacaksınız.

 1. İnternet
 2. Telefon
 3. Canlı destek hattı www.tercumeofisi.com
 4. Mail
 5. Whatsapp
 6. We Transfer
 7. Online olarak siteden dosya yükleyerek

gibi yollardan bizlere ulaşabilirsiniz. Buradan bize ulaştıktan sonra proje ekibimiz hızlıca sizlere geri dönerek çeviri konusunda bir yol çizer.

Çamlıca’da Çeviri Hizmeti Aldım Ödemeyi Nasıl Yaparım?

Çamlıca’da çeviri hizmeti aldıktan sonra ödeme için ister Havale, EFT, PTT veya Kredi kartından ödeme yapabilirsiniz.Çalıca'da her türlü tercüme isteğinizi Üsküdar tercüme bürosu olarak karşılamaktayız.

Çamlıca Tercüme Bürosu Çamlıca Tercüme Bürosu olarak müşterilerimize Almanca, İngilizce ve Fransızca başta olmak üzere tam 160 dilde tercüme hizmeti veriyoruz. Ayrıca sitemizden online olarak ta tercüme siparişi verebilir /EFT/Havale/Kredi Kartı/ ödeme sonrası çevirinizi alabilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.