Gürcüce Tercüme

Gürcüce dili bize çok yakın ama Türkiye'de konuşma ve kullanım olarak yaygın bir dil değildir. Kafkas toplumu olan Gürcistan'ın resmi dilidir. Gürcüce'de genel olarak Gürcüce tercüme istekleri Artvin Sarp Sınır Kapısı üzerindeki ticaret alanlarında ve ülkemizde genel olarak yaşayan Gürcülerin çeviri istekleri evlilik, oturum izni, vatandaşlık başvuruları, çalışma izinleri, turistik geziler, eğitim gibi alanlarda yoğunluk vardır. Sınır kapısı üzerinden ise ithalat ve ihracat işlemleri yürütülmektedir.

İstanbul'da Gürcüce Yeminli Tercüman Olmak

Gürcüce dilinde yapılacak tercümelerde genel olarak bilinmesi gereken konu çeviriyi ana dilde tercümanların yaptığı gerçeğidir. Gürcüce tercümede hangi yöne çeviri yapılacaksa o yönde ana dili olan çevirmenlerle çalışmaktayız. Her iki dilde de uzman tercümanımız A. Çağrı Beylerin katkıları ve geniş editör ekibimizle sizlere birinci sınıf tercüme desteği sunuyoruz.

Gürcüce Doğum Belgesi Yeminli Tercüman İmzalı Olacak

Türkiye'de tüm dillerde yeminli Gürcüce tercüme denince akla ilk gelen "Tercüme Ofisi"miz sizlere kaliteli hizmet vermek için 7/24 çalışmaya devam ediyor. Yeminli çeviri için tercümanın doğum belgesini tercüme ettikten sonra çeviriyi doğru yaptığını beyan ederek ıslak imzasını atmasına yeminli tercüme diyoruz. İstediğiniz her hangi bir belgede yanınızdayız.

Gürcüce Bekarlık Belgesi Tercüme

Bekarlık belgesi veya diğer resmi evraklarınız Türkçe'den Gürcüce'ye tercüme edilerek önce yeminli ardından noter tasdikli olarak Gürcüce halleri tarafınıza gönderilir. Noter onayı ek ücrete tabii olup net noter fiyatları için sayfa başı olarak proje ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Diplomama Apostil Nereden Alabilirim?

Ofisimiz Gürcüce dilinde yeminli çeviri, noter tasdikli tercüme ve apostil hizmeti vermektedir. Türkçe'den Gürcüce'ye tercüme ettirdiğiniz diplomanıza apostil almak için bağlı bulunduğunuz kaymakamlık veya valiliklerden onay alabilirsiniz. Ofisimiz sizler işçin bu hizmeti ayrıca vermektedir.

Gürcüce Çeviri Belgeleri

Gürcüce dilinde çeviri hizmeti için bizlere gelen genel taleplere bakarak şöyle bir sıralama yapabiliriz.

 • Pasaport
 • Vekaletname
 • Diploma
 • Evlilik belgesi
 • Bekarlık kağıdı
 • Mahkeme kararları
 • Vatandaşlık başvuru evrakları

gibi genel nitelikli evraklar en fazla talep görenlerdir. Şirket anlamında ise website tercümeleri ve sözleşmeler en önde gelmektedir.

Adliye Gürcüce Tercüman

Gürcüce tercüme konusunda firmamız adliyelerde, mahkemelerde, davalarda, hastanelerde, tapuda, noter işlemlerinde veya şirket görüşmeleri, refakat gibi bir çok alanda firmamız Gürcüce yeminli tercüman desteği vermektedir. Firmamızdan bu desteği almak için tercüme ücretleri sözlü ve simültane alanda şöyle sıralanmaktadır.

 • Tercüme hedef kaynak dil
 • Çeviri konusu
 • Çevirinin yeri
 • Saati
 • Katılımcı sayısı

gibi genel bilgiler dışında ayrıntılı bilgilere bakarak sözlü ve simultane Gürcüce tercüme için fiyat verilir.

Gürcüce Tercüme Fiyatları

Gürcüce işlem yapmak istediğinizde kaliteli tercüme için ikna olduktan sonra fiyat bilgisi talebiniz olur. Fiyat verilirken de nereler bakıldığı hep merak edilir. Bir kaç örnekle açıklama yapalım. Gürcüce'ye veya Gürcüce'den diğer dillere Türkçe'ye tercüme isteği geldiğinde şu bilgileri referans alırız.

 1. Çeviri yapılacak belgenin kaynak ve tercüme olacağı dil
 2. Konusu ve içerik;
 3. Karakter veya kelime sayısı
 4. Yeminli, noterli, apostilli olması
 5. Teslim süresi
 6. Ek kontrol talebi ve müşteri istekleri

genel olarak baz alınarak Gürcüce tercüme ücreti sizlerle paylaşılır. Çeviride önce kalite sonra para anlayışımızla tanışın sorun yaşamayın.

Tercüme Ofisi İle Çalışmanın Faydaları

Sorunsuz çeviri, gizlilik kurallarına uyma, her müşteriye özel bir proje sorumlusu, sorularınıza 7/24 cevap alma, sitemizden canlı destek hizmeti, Türkiye'nin her yeri ve dünyadaki bir çok yere hizmet. Tüm dillerde noter tasdikli çeviri ile tanışır ve işlerinizi rahatça halledersiniz

Gürcüce Tercüme Gürcüce tercüme bürosu olarak Türkçe'den bu dile veya tersi yönde sizlere yeminli tercüman imzalı, noter tasdikli dilerseniz apostilli çeviri hizmeti sunmaktayız. Gürcüce İngilizce gibi çapraz çeviri hizmetini de ofisimizden alabilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.