Kazakça Tercüme

Kazakça dil olarak Orta Asya dil grubundandır. Aslında dilimiz ile bir çok ortak özelliği bulunmaktadır. Orta Asya’dan gelen bir toplum olarak Türkçe’miz ile Kazakça’nın benzer yanları bir hayli fazladır. Kazakça tercüme ise Kazakistan ile olan son yıllardaki yoğun ticari hacmimizle bir hayli fazlalaşmıştır Kazakca tercümeye bu noktada ihtiyaç artımıştır.

Kazakça Tercümeyi Kimler Yapıyor?

Ürün alırken hep sorduğumuz yapım yeri veya imalatçısı meselesi burada da geçerli bir durumdur. Kazakça tercüme ihtiyaçlarında ekibimizde bulunan anadili Kazakça olan tercümanlarla çalışmaktayız. Tercüme yönüne göre de tercüman seçimi yapıyoruz. Kazakça çeviri de Eğer Türkçe’den Kazakça’ya tercüme yapılacaksa Kazak tercüman ile tam tersi yönde çalışacaksak Türkçesi anadil olan tercüman tercih etmekteyiz. Buradaki amaç ana dile hakim kişilerle çalışmaktır. Bu şekilde tercüme kalitesi her zaman birinci sınıf olmaktadır.

Kazakça’dan Türkçe’ye Pasaport Tercümesi Nerede Yaptırabilirim?

Kazakça pasaportunuzun Türkçe çevirisi gerekiyor. Yapmanız gereken tercüme yapılacak pasaportunuzun resimli sayfasını bize ulaştırmak. Oradan bizler tercümesini yaparak sizlere evrakı ister yeminli ister noter onaylı olarak teslim ediyoruz. Çeviri ihtiyaçlarınız için bize www.tercumeofisi.com sitemizden ulaşarak ister online, ister mail yolu ile bize evrakı ulaştırarak tercüme yaptırabilir. Ödeme noktasında ise ister EFT ister Havale, veya Kredi Kartı yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.

Kazakça Ehliyet Yeminli ve Noterli Türkçe Tercüme Olacak

Kazakça ehliyet hem yeminli hem noterli olması gerekiyor. Öncelikle evrak bize ulaştıktan sonra tercümesi tamamlanır. Daha sonrasında çeviren tercüman tercümenin doğruluğunu beyan ederek çeviriyi imzalar buna Kazakça yeminli ehliyet çevirisi deriz. Sonrasında Kazakça tercüme noter onayından geçirilir buna da Kazakça noter onaylı ehliyet tercümesi deriz. Tüm bu işlemler için ofisimizden hizmet alabilirsiniz.

Kazakça Sözleşme Tercümesinde Konsolosluk Onayı

Kazakça’da özellikle firmaların yurtdışında yaptıkları işlerde evrakların noter, apostil dışında konsolosluk onaylı olması da istenebilir. Tüm bu durumlarda Kazakça sözleşme tercümesinin konsolosluk onayı da istenebilmektedir. Konsolosluk onayı için tercüme sonrası randevu alınır. Evraklar hazırlanır ve onay alınır. Sayfa başı konsolosluklar 150 TL gibi fiyatlar talep etmektedirler.

Kazakça Çevirilerde Ücret Hesaplamaları

Kazakça’da evrak tercümesinden teknik, hukuk, sözleşme, tıp, medikal gibi bir çok alanda hizmet veren çeviri büromuz sizlere yeminli tercüme hizmeti sağlamaktadır. Büromuza sizlerden evraklar ulaştıktan sonra;

  • Tercüme evrakı hangi dil çeviri dili
  • Konusu içeriği ayrıntılı irdelenir
  • Kelime sayısına bakılır
  • Onay durumu
  • Müşteri notları ve teslim süresi

gibi durumlara bakılarak Kazakça çeviri için fiyat ortaya çıkar. Daha fazla bilgi ve ayrıntı için ofisimizle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızdan ayrıca Kazakça dilinde sözlü yani tapuya tercüman, notere çevirmen, hastaneye, adliyeye gibi tercüman talebinde bulunabilirsiniz. Yine simultane tercüme ve ekipman taleplerinizi de karşılamaya devam ediyoruz.

Kazakça Tercüme Kazakça Tercüme son dönemde yazılı ve sözlü tercüme talebi artan dillerdendir. Bu noktada "Tercüme Ofisi" olarak sizlere yeminli çeviriden noter onaylı tercümeye kadar destek sağlamaktayız.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.