Levent Tercüme Bürosu

Levent bulunduğu konum ve özellikle büyük firmaların ve bankaların merkezi konumunda olmasından ötürü tercüme sektörü için çok önemli bir semttir. Levent tercüme bürosu olarak bizlerde yıllardır bu bölgedeki müşterilerimize yeminli tercüman imzalı, noter onaylı ve talebe göre apostil onaylı tercüme desteği vermekteyiz.

Levent’te Kredi Kartı İle Tercüme

Levent’te tercümeye ihtiyacınız oldu. Evinizdesiniz veya ofisinizdesiniz artık tercüme bürosu aramanıza gerek yok. Hemen internete giriyorsunuz online olarak sipariş veriyorsunuz Levent çeviri bürosu olarak sistemden teklif alıp ister Havale, ister EFT veya Kredi kartı ile ödeme yaparak ofisimizden tercüme desteğini hızlıca alabilirsiniz. Levent veya 4. Levent tercüme bürosu olarak daha açıklayıcı olması açısından online siparişte şu adımları izleyebilirsiniz. İster kargo ister sistem üzerinden veya maille tercüme size ulaşsın.

4.Levent’te Yeminli Sabıka Kaydı Tercümesi

Levent semtimizde bir diğer hizmet taleplerine yer verdiğimiz mahallemiz 4. Levent’tir. 4.Levent çeviri ofisi olarak siz değerli müşterilerimizi dilediğiniz dilde sabıka kaydı tercüme hizmeti sağlamaktayız. Evrak bize ulaştıktan sonra tercüman tarafından çevirisi yapılır sonrasında yeminli tercüman ve ofis kaşeleri ve imzalar atılarak yeminli sabıka kaydı çevirisi olarak sizlere teslim edilir. Beşiktaş tercüme bürosu olarak mahallelerimizde de tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

4.Levent’te Noterde Vekalet Tercümesi

Noterlikte işlem yaptırdınız. Bunun size çevirisi gerekli. Yapmanız gereken ofisimizle iletişime geçerek vekaletin çevirisini yaptırmak ardından kullanacağınız ülkenin noter onaylı vekalet tercüme talebine göre noter tasdiki almaktır. Firmamız bu anlamda sizlere önemli bir destek sağlamaktadır. 4. Levent tercüme ofisi olarak bizlerden noter onaylı olarak tüm dillerde çeviri talebinde bulunabilirsiniz.

Levent’te Transkript Tercümesine Apostil Almak

Apostil artık hemen hemen yurt dışında kullanılan tüm çevirilerde zorunlu hale geldi. Apostil almadan işlem yapmak neredeyse imkansız hale ulaştı. Bundan ötürü diyelim yurt dışında okuyacaksınız Türkçe transkriptinizi Çekçe tercüme ettirdiniz. Sonrasında noter onayı aldınız. Bu evrak vereceğiniz kurumda yeterli olmayabilir. Bir çok ülke noter sonrası apostil onayını şart koşmaktadır. Levent tercüme bürosu olarak bizlerde kaymakamlık ve valiliklerden sizler için tüm belgelerinize apostil almaktayız.

Levent’te Tercümelere Konsolosluk Onayları

Levent tercüme ofisi olarak ayrıca genelde şirketlerden talep edilen tercümeli ve noter onaylı evrakların ülke konsolosluklarından da onaylarında çeviri büromuz sizlerin yanında. Bu bakımdan ofisimizden her türlü belge için hangi ülke olursa olsun tercüme, noter, apostil ve konsolosluk onayları için iletişime geçebilirsiniz.

Levent’te Tercüme Ücretleri

Levent tercüme şirketi olarak çeviri fiyatları konusunda çalışma prensibimiz vakit kaybetmeden en fazla 30 saniye içinde tüm evraklarınıza fiyat vermektir. Çeviri ücretini merak ettiğiniz evrakınızı sisteme yükleyin hızlıca fiyat teklifi alın çeviriniz başlasın. Daha fazla ayrıntı için proje ekibimiz 24 saat hizmetinizde.

  • Sitemize giriniz.
  • Online tercüme sekmesinden dosya yüklüyorsunuz veya metin giriyorsunuz.
  • Kaynak ve hedef dil seçimi yapıyoruz.
  • Yemin veya onay istiyorsanız (noter tasdikli -apostilli) bilgisini iletiniz.
  • Sistem çeviri tutarını hesaplıyor (EFT-Havale veya Kredi Kartı)ile ödemenizi yapın çeviri başlasın.
Levent Tercüme Bürosu İstanbul Levent ilçesinde tüm çeviri ihtiyaçlarınıza profesyonel tercüman kadromuz ve uygun fiyatlara cevap vermekteyiz. 120 Dilde ve tüm alanlarda yeminli tercüme için bizimle iletişime geçin
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.