Tayca Tercüme

Ülkemizde sınırlı tercüman kadrosu ve az talebi olan dillerden olan Tayca, yeminli tercüme ve noter yemin zabıtlı tercümanlarımızla sizlerin hizmetindeyiz. Tayca tercüme konusunda bilmeniz gereken ana konu hangi yöne tercüme yapıyorsanız çevirinin hedef dilinde ana dilde tercümanla çalışmaktır. Bu şekilde bir çalışma en iyi sonucu verir. Kalite için Tercüme Ofisimizden bilgi ve teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Tayca Tercümeyi Kimler Yapıyor?

Tercüme Ofisimiz bünyesinde Tayca tercüman çalıştırmaktadır. Tayland'da eğitim almış olan tercümanımız 8 yıllık bu alanda deneyimlidir. Ana dili Türkçe olan çevirmenimiz genelde Tayca’dan Türkçe’ye alanlarda hizmet verirken Türkçe’den Tayca’ya olan tercümelerde ise bir başka arkadaşımızdan ana dili Tayca olan tercümandan yararlanmaktayız.

Tayca Diploma Yeminli Tercüme

Tay dilinde genel tercüme istekleri ticaretin yoğun olmamasından dolayı evrak tercümeleri üzerinedir. Bu alanda da en fazla diploma tercüme talebi gelir. Sizlerden talep geldikten sonra tercümanımız çeviriyi yapar ardından gerekli kontroller sağlandıktan sonra yeminli kaşe ve imza atılır ve sizlere teslimi sağlanır.

Tayca Pasaport Noterli Tercüme Ücreti

Genelde belge üzerinden tercüme talebi olan bir dil olduğunu belirtmiştik sizlerden gelen sorulara cevap olması için bu konuya da açıklık getirelim istedik. Tercüme işlemi tamamlandıktan sonra yeminli tercüman çeviriyi doğru yaptığını beyan eder ve noter işlemine hazırlık başlar. Genelde noterler sayfa başı olarak fiyatlandırma yaparlar. Pasaportlarda sayfa başı fiyatlara tabidir. Bu anlamda Tayca noterli pasaport tercüme ücreti en az 96 TL olarak hesaplanır. Bu ücret sadece noter fiyatıdır. Zaman ve noterlik kanununa göre bu fiyat artış gösterebilir. Net bilgi için proje ekibimiz hem tercüme ücreti hem de noter tasdiki işlem ücreti için sizlere destek olmaktadır.

Tayca İçin Apostil Nereden Alırım?

Tayca tercüme yaptırmaya karar verdiğinizde yeminli ve noter onaylı kısımlarını yaptığımız gibi sizler için apostil onayı da alıyoruz. Apostil evraklar için kaymakamlık ve valiliklerden alınmaktadır.

Tayca’da En Fazla Çeviri Yapılan Belgeler

Tayca çeviride genelde belge üzerinde çalıştığımızda talep olarak;

 • Diploma
 • Pasaport
 • Vekaletname
 • Okul evrakları
 • Sağlık belgeleri
 • Transkript

Vb. evraklar genelde talep görmektedir.

Online Tayca Çeviri Yaptırabilir Miyim?

Tercüme genelde acil yaptırılan işler arasındadır. Bu bakımdan ötürü tercüme için bilmemiz gereken konu acil tercümelerde özellikle Tayca dilinde olan ihtiyaçlarınız için "Tercüme Ofisi" olarak sizlere hem Tayca Türkçe hemde Türkçe Tayca çeviri desteği verirken aynı zamanda Tayca İngilizce ve Tayca olarakta online dan hizmet alabilirsiniz. EFT, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme yaparak hizmeti satın alabilirsiniz. Mesaiye takılmadan Tayca tercüme için 24 saat yanınızdayız.

Tayca Çeviri Ücretlerini Nasıl Hesaplıyoruz?

Tayca dilince ister belge ister yazılı tercüme olsun sizlere fiyat verirken şu noktaları dikkate alıyoruz./p>

 1. Çevirisi yapılacak belge dili ve çevrileceği dil
 2. Konu içerik
 3. Karakter veya kelime sayısı
 4. Teslim süresi
 5. Yeminli, noter onaylı ve apostilli olması
 6. Müşteri notları
 7. Ekstra editör kontrolü

vb. noktalara bakarak çeviri için fiyat teklifi sunuyoruz. Yazılı tercüme alanında bu bilgiler geçerli iken sözlü tercüme veya Tayca ardıl çeviri için fiyatlandırmalar biraz daha farklıdır. Burada;

 • Çeviri süresi
 • Çeviri yeri
 • Katılımcı sayısı
 • Tercüme edilecek konu

vb. alanlara bakarak ister sözlü tercüman veya simültane çevirmen teklifi tarafınıza sunulur. Daha fazla ayrıntı için proje ekibimiz sizlere destek için hazırdır.

Tayca Tercüme Tayca noter onaylı ve yeminli tercüme hizmetimiz için 24 saat kesintisiz online ve mail üzerinden tercüme desteği alabilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.