Altunizade Tercüme Bürosu

Altunizade Üsküdar Bölgesinin önemli noktalarından biri. Hem ticari faaliyet alanları hemde ulaşım merkezi olmasından ötürü firmamız burada bulunan müşterilere özel yeminli tercüme, noter tasdikli çeviri ve apostil onayları konusunda tüm dillerde destek sağlamaktadır.

Altunizade’de Yeminli Tercüman

Altunizade Üsküdar ilçemizin gözde yerlerinden ve iş dünyasının Üsküdar adına kalbi konumunda olan bir yerdir. Altunizade’de firmalar, hastaneler, üniveristeler yoğunlukta yer almaktadır. Bu anlamda bu kadar önemli bir merkez olan Altunizade tercüme bürosu olarak bizlerde tüm dillerde noter onaylı tercüme hizmeti sunmaktayız. Firmalara ve şahıslara yeminli tercümeden noter onayına ve hatta apostil istenirse apostil işlemi de tarafımızca karşılanmaktadır.

Altunizade'de Online Tercüme ve Tercüman

Altunizade Anadolu Yakası için tam bir geçiş noktasıdır. Burada yaşayan yada çalışan vatandaşlarımızın daha hızlı ve kaliteli tercüme hizmeti almaları için ofisimiz sitemiz üzerinden online tercüme hizmeti vermektedir. Altunizade'de evinizden veya iş yerinizden çıkmadan sadece internete girerek çevrilecek evrakı sisteme yükleyip dil çiftlerini belirlemek sonrası uzmanlık seçimi sonrasında ise Altunizade de yeminli tercüme, noter tasdikli çeviri veya apostil onaylı tercüme için firmamızdan destek alabilirsiniz.30 saniyede dilediğiniz tercüme siparişini mesai olmadan verin.

Altunizade'de Diploma Yeminli Tercüme Neresi Yapıyor?

Altunizade tercüme ofisi olarak sizlerin İngilizce başta olmak üzere tüm dillerde yeminli diploma tercümelerinde yanınızdayız. Tercümanımız evrakı çevirir ve altına ıslak imzasını atarak tercümeyi doğru yaptığını beyan eder ve buna yeminli tercüme denir.

Altunizade’de Noter Onaylı İngilizce Pasaport Tercümesi Yaptırabilir Miyim?

Altunizade çeviri bürosu olarak ister yeminli isterseniz de çeviri sonrası noter onaylı pasaport tercümesi hizmeti sağlamaktayız. En düşük pasaport noter onay ücreti 96 TL olup ayrıntılı bilgi için ofis yetkililerimizle bağlantıya geçebilirsiniz. Pasaportunuz yarım saat içinde noter onaylı şekilde hazırlanır.

Altunizade’de Tüm Resmi Evraklarınıza Tercüme Noter ve Apostil Hizmeti

Altunizade ticaretin öenmli noktalarından biri. Bu anlamda tercüme ve apostil işlemleri sık olmaktadır. Tam bu noktada firma olarak sizlere noter ve sonrasında apostil hizmeti veriyoruz. Kaymakamlık ve valiliklerden apostil yaptırarak evraklarınız tarafınıza teslim edilmektedir.

Altunizade’de Notere Arapça ve İngilizce Çevirmen Arıyorum?

Altunizade de notere tercüman gereksinimi oldu. İster İngilizce ister Arapça hangi dil olursa olsun ofisimiz bünyesindeki yeminli tercümanlarla bu alanda da sizlere hizmet sağlamaktadır. Tercüme büromuz yeminli çevirmen kadrosu ile noterlerdeki

 • Satış
 • Tapu
 • Vekalet

vb. işlemlerde tercümanlarımız hizmetinizdedir.

Altunizade’deki Ofisimize Nasıl Ulaşacaksınız?

“Tercüme Ofisi” adlı sitemizin sayfasına girerek buradan;

 1. Online ödeme yöntemi üzerinden dosya yükleyerek
 2. Hızlı teklif al bölümünden dosya evrak paylaşarak
 3. Canlı destek hattımızdan direk evrakları göndererek
 4. Mail yolu ile
 5. Whatsapp ile
 6. FTP ve We transfer veya kargo

yolu ile bizlere evraklarınızı ulaştırabilirsiniz. Evraklar ulaştıktan 10 dakika içinde fiyat teklifi tarafınıza gönderilir.

Altunizade’de Tercüme Yaptırsam Ödemeyi Nasıl Yaparım?

Altunizade’de çeviri yaptırmaya karar verdiniz ödeme yöntemleri olarak;

 • EFT
 • Havale
 • PTT
 • Kredi Kartı

seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz. Çeviri için Üsküdar tercüme büromuz proje ekibi ile sizlerin 7/24 hizmetinizde.

Altunizade Tercüme Bürosu Üsküdar Altunizade Tercüme Bürosu hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize Almanca, İngilizce ve Fransızca başta olmak üzere tam 160 dilde tercüme hizmeti veriyoruz. Altunizade'de notere tercüman ve tüm yazılı tercümelerinizde yanınızdayız.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.