Bebek Tercüme Bürosu

Bebek İstanbul’da ekonominin önemli noktalarından bir tanesidir. Bebek tercüme bürosu olarak Beşiktaş ilçemizde sizlere çeviri ile ilgili bir çok alanda destek vermekteyiz. Tercüme ihtiyaçlarınız doğrultusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bebek'te Pasaport Tercümesi

Bebek merkezi konumda olması dolayısı ile bir çok müşterimizin de uğrak yeridir. Bu anlamada çeviride bir çok belge veya dokümanın tercümesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bakımdan kişisel evraklardan en çok çevirisi yapılan pasaport tercümesinde de ofisimizden destek alabilirsiniz.

Bebek'te Yeminli Tercüme Hizmeti

Bebek mahallemizde şirket veya bireysel işiniz için yeminli tercümeye ihtiyacınız var. Dil fark etmeksizin sizlere

firmamız yardımcı olmaktadır. Örnek olarak diplomanızı tercüme ettirip bir kuruma vereceksiniz. Kurum sizden diplomanın tercümesini yeminli olarak talep ederse süreç şöyle işler. Önce tercüman çeviriyi yapar sonra editörlerimiz kontrolden geçirir. Son olarak ta tercüman tercümeyi imzalar ve ofis kaşeleri ile size teslim edilmesine yeminli diploma tercüme denir.

Bebekte Noter Onaylı Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi

Çeviride bir başka onay ise noter tasdikidir. Tercüme sonrası nüfus kayıt belgesi çevirisini noterde onaylatır iseniz buna noter onaylı nüfus kayıt örneği tercümesi denir. Noter onayı çeviri dışında ek ücrete tabidir. Bir çok kurum yeminli tercümenin yanında noter onaylı tercüme evraklarda talep etmektedir.

Bebekte Tercüme Evraklarına Apostil ve Konsolosluk Onayı

Yeminli tercüme ve noter onayı sonrası kurumların istediği bir başka onay çeviride apostildir. Apostil iki yerden alınmaktadır.

  • Kaymakamlık
  • Valilik

Bu kurumların onayladığı tercümeli evraklara apostilli tercüme denir. Yine Apostil sonrası son onay ise eğer evrakların verileceği kurum konsolosluk onayı istemişse o ülke konsolosluğundan alınacak mühürlü onaydır. Konsolosluk onayı da noter gibi ücretli olup evrak başına ücret talep edilmektedir. Gideceğiniz ülkeye göre konsolosluk onayları değişkenlik göstermektedir.

Bebek'te Kredi Kartı İle Tercüme Yaptırmak

Online tercüme sistemi ile çalışan ofisimiz Bebek mahallemizde sizlere evinizden iş yerinizden çıkmadan online olarak tercüme desteği sunmaktadır. Beşiktaş’ta tercüme ihtiyaçlarınız için sitemize girerek evrak yükleyip fiyat alabilir ve sonrasında Kredi kartı, EFT ve Havale ile ödeme yaparak çeviriniz ayağınıza gelir. Online tercümenin adresi “Tercüme Ofisi” ailesine hoş geldiniz.

Bebek Tercüme Bürosu İstanbulun Bebek semtinde 160 dilde yeminli tercüme hizmetiniz için tüm belge ve dökümanlarda alanında uzman tercümanlarla yanınızdayız.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.