Norveççe Tercüme

Norveç dünyanın en mutlu ve ekonomisi rahat ülkelerinden bir tanesi. Eğitim seviyesi ve milli gelir düzeyi yüksek olan bu ülke vatandaşlarımızı özellikle genç nesli kendine çekmeye başlamıştır. Norveççe tercüme de tamda bu alanda ortaya çıkmıştır. Özellikle eğitim içerikli çevirilerde Türkçe Norveççe tercüme sık kullanılmaktadır. Ekonomik anlamda iş adamlarımızın yeni yeni gittiği bu ülkede gerçekten ciddi bir ticari potansiyelde mevcuttur.

Online Norveççe Tercüme Mümkün Mü?

Norveççe tercüme bürosu olarak Türkiye'de bir ilki başararak online olarak 24 saat kesintisiz internete ulaştığınız her yerde sizlere tercüme desteği vermekteyiz. Online olarak sitemize girerek Norveççe Türkçe tercüme veya Türkçe Norveççe Çeviri yada Norveççe İngilizce gibi yönlere dil seçimi yaparak elinizdeki metni yada evrakı sisteme yüklemeniz gerekir. Ardından da uzmanlık alanı seçerek (akademik,teknik) sonrasında tercümeyi hangi onayda istiyorsanız Norveççe için yeminli tercüman imzalı, noter tasdikli ve apostilli tercüme hizmetimiz vardır. Ardından da notunuzu ve kargo tercihinizi yaparak tercüme ödemesi ile (EFT, Havale ve Kredi kartı) çeviriniz başlasın. Noter onaylı yada yeminli Norveççe tercüme hizmeti almak sadece 30 saniye.

Norveççe Çeviriyi Kim Yapıyor?

Tercüme yaptırırken bilmek istediğimiz önemli konulardan bir tanesi de tercümeyi kimlerin yaptığıdır. Tercüme Ofisi olarak kaynak metin hangi dilse hedef dile göre tercümanla çalışarak çeviri yaparız. Örnek olarak Türkçe hukuki tercüme içerikli bir metin Norveççe diline tercüme olacak anadilde Norveçli olan ve hukuk eğitimli tercümanla çalışarak ortaya kaliteli bir çeviri çıkarttırırız. Ofisimiz Norveççe alanında hukuk, tıp, akademik, medikal ve ekonomi başta olmak üzere bir çok uzmanlık alanında sizlere hizmet vermektedir.

Lisans Diploması Norveççe Yeminli ve Noter Onaylı Çeviri Yapıyor Musunuz?

Lisans düzeyinde diploma tercüme talabi öncelikle bize ulaştıktan sonra yeminli tercüman tarafından çevrilir. Ardından tercüman çeviriyi imzalar. Sonra notere hazırlanır. Noter onayı sayfa başı 157 TL olarak hesaplanarak sizlere noter tasdikli şekilde ulaştırılır. Noter onayları konusunda net fiyat için ofisimiz proje ekibi ile iletişimi geçmenizi rica ederiz

Vekaletname Norveççe Tercüme Ve Apostil Olacak

Vekalet genelde tercüme sektöründe sık kullanılan evraklardandır. Norveççe tercüme yapılması gereken evrak çeviri yapıldıktan sonra noter onayından geçirilir ve ardından da apostil yapılır. Apostil istenilen ülkeye göre kaymakamlık ve valiliklerce alınmaktadır. Apostil işlemlerinde de ofisimiz yanınızda.

Norveççe Tercümesi En Çok istenen Evraklar

Norveç dilinde tüm alanlarda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Ancak en sık karşılaştığımız alanları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

 • Diploma
 • Pasaport
 • Vekaletname
 • Transkript
 • Sağlık sigortası
 • Banka hesap özeti
 • İkametgah

gibi belgelerin tercümesi en fazla yapılanlar arasındadır.

Norveçli Bir Firma İle Görüşeceğim Tercüman Gerekli

Çeviri büromuz yazılı tercüme yanında sözlü tercüme ihtiyaçlarınızda da sizlerin yanında. İş toplantısından ikili görüşmeye, basın açıklamasından, simultane konferansa kadar bir çok alanda firmamız sizlere yeminli ve kaliteli kadrosu ile tercüman hizmeti sağlamaktadır. Tercüme hizmeti almak için en az bir gün öncesinde iletişime geçmeniz rica olunur.

Norveççe Çeviri Kaç Paradır?

Norveççe tercüme yaptırmak istediğinizde sizlere Norveççe çeviri fiyatı vermeden önce işi görmek isteriz. İş geldikten sonra tercüme;

 • Kaynak hedef dil
 • Konu içerik
 • Karakter kelime sayısı
 • Resmi onay durumu
 • Teslim zamanı
 • müşteri istekleri

gibi durumlara bakılarak Norveççe tercüme tarafınıza teslim edilir. Norveççe çeviri ile ilgili daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Norveççe Tercüme Norveççe dilinde online Norveççe yeminli tercüman imzalı ve noter onaylı çeviri hizmetimizi 24 saat satın alabilirsiniz.
www.tercumeofisi.com
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.